Мама відправила сина ночувати до бабусі. Але на ранок не дізналася дитини

Відносини зі свекрухою нечасто бувають ідеальними. Та жінка, про яку піде мова нижче, не стала винятком. А як би ви відреагували на те, що єдиною після ночівлі у бабусі ваша дитина змінився до невпізнання?

Ніч з бабусею та її наслідки

Цією історією засмучена мати поділилася на британському форумі для матусь під назвою Netmums. На сайті вона розповіла про те, що дозволила своїм дітям провести ніч з матір’ю її чоловіка. До речі, це сталося вперше за останні два роки. І, судячи з усього, бажання повторити це ще раз виникне вже не скоро.

Так вже вийшло, що свекруха жінки працює в перукарні. Вона вже багато разів просила у батьків хлопчика дозволу на те, щоб підстригти волосся п’ятирічного хлопчика, які доходили до плечей. Але мамі, татові і сину подобалася така зачіска, в їхні плани не входило змінювати її.

Під час ночівлі свекруха вирішила, що її погляди на красу все ж більш правильні і підстригла хлопчика під «двійку». Сказати, що на ранок мама була в шоці – це нічого не сказати.

«Я спустошена. Я не думала, що вона зможе так вчинити», – каже жінка.

Користувачі форуму повністю підтримали її і кажуть, що свекруха не мала ніякого права втручатися подібним чином в життя сім’ї. Звичайно, волосся знову відросте, хоч на це буде потрібно час. А от довіра вже не відновити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *