Мама дозволила сину, вибрати будь-яку тварину з притулку. Вона була впевнена, що він вибере цуценя або кошеня

А ви б хотіли взяти якусь тварину з притулку? Якщо так, то ось вам приклад того, як маленький, п’ятирічний малюк вибрав собі вихованця за душі і вмовив своїх батьків взяти його до себе жити. Історія навела велику галас в соціальних мережах, люди висловили свої респект маленькому любителю тварин, за такий нетиповий вибір.

Вся історія на одному диханні…

Коли малюкові було п’ять років він дуже сильно просив батьків завести домашню тварину. Однак батьки не йшли на провокації і зважилися на це лише тоді, коли дитина самостійно зможе подбати про нього. Коротше кажучи, вони відклали покупку вихованця до кращих часів.

І ось, через п’ять років постійних умовлянь батьків, хлопчикові дозволили взяти вихованця. Щоб вибрати його, батьки вирішили відвезти малюка в притулок, де знаходяться тварини з непростою долею. Всі очікували, що дитина вибере якогось цуценя або кошеня, однак він вибрав вже дорослого рудого кота.

На думку ветеринарів, дорослим тваринам набагато важче звикнути до нової обстановки, хоча, судячи з фотографій, цей кіт вже освоївся у новій родині. Нові господарі регулярно викладають у соціальних мережах фотографії, на яких їх синок тримає на руках свого нового рудого товариша.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *