Мама Біллі Айлиш говорить про те, як вона ставиться до успіху її дочки

Не так давно вийшов новий випуск шоу Джеймса Кордена Carpool Karaoke з Біллі Айлиш. Під час поїздки в машині Біллі і Джеймс співали пісню When We All Fall Asleep, Where Do We Go? з дебютного альбому юної співачки. Біллі, як і завжди, була дуже милий та безпосередній, що не може не підкуповувати фанатів дівчата та цінителів музики.

Мама думає про успіх Біллі?

Після поїздки в машині Біллі і Джеймс опинилися в будинку, де співачка провела все своє дитинство. У кадрі з’явилася мама дівчини Меггі Бейрд і розповіла про те, як дивно було спостерігати за успіхом Біллі.

«Люди часто запитують мене, як це – бути мамою висхідної зірки музики? – сказала вона. – Я дуже пишаюся своєю дівчинкою! Те, як Біллі і Финнеас виконали свою першу пісню, підірвало мій мозок. Це просто запаморочливо, і я дуже рада, що змогла виховати таку талановиту дитину!»

Меггі каже, що те, як швидко Біллі стала популярною, здається для неї просто неймовірним. Бачити, як кожна пісня підриває музичні рейтинги, для мами Біллі було незвично, але вона завжди підтримувала доньку у всіх починаннях.

«Деякий час Біллі з братом писали ці пісні, і я постійно говорила про те, що світ просто зобов’язаний це почути. Я завжди бачила потенціал в своїх дітях, і зараз я дійсно пишаюся ними, – продовжує Меггі. – І тепер всі слухають ці пісні. Я не можу описати це. Це дуже дивно!»

Меггі рада успіху дочки і підтримує її у всіх починаннях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *