Мамі набридло дивитися на безлад у вбиральні, тому вона зробила з неї кімнату краси для доньки

Кмітлива мама розповіла, як вона перетворила гардеробну своєї дочки в розкішну туалетну кімнату. Жінці набрид постійний бардак в цьому приміщенні, і вона взялася за справу, підключивши підручні матеріали і фантазію. А адже на місці пишноти міг стояти стандартний, нічим не примітний шафа.

Туалетна кімната для леді

Аманда Кенні з Шотландії поділилася у Facebook вражаючими фотографіями вбиральні до і після її преображення. Жінка написала під фото: «До і після ремонту кімнати для дочки». Буквально через кілька днів її пост вибухнув різними коментарями, де користувачі хвалили її роботу:

  • «Не могли б ви описати всі тонкощі робочого процесу?»
  • «Це така дивна ідея! Тепер це дійсно казковий куточок для маленької леді».

Аманда пояснила користувачам соціальної мережі, як вона купила полки, а потім і дзеркало. На фото нижче складно дізнатися приміщення після чудового перетворення.

Економна мама була завалена похвалою, всі писали одне і те ж: «Відмінна ідея! Дуже корисний лайфхак для батьків маленьких принцес». А винахідлива жінка продовжувала пояснювати, як вона досягла бюджетного перетворення інтер’єру, використовуючи недорогі полиці і цілком стандартного формату дзеркало зі звичайного магазинчика меблів. Між тим стіл був створений з використанням двох підвісних полиць, і вона просто додала між ними плетені кошики.

Вийшло красиво і оригінально, ви не знаходите?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *