Маленький хлопчик загубився на пляжі, але розумний хлопець не розгубився і придумав спосіб, як знайти його маму за 3 хвилини

Малюк у віці трьох років втратив маму на пляжі: допомоги довго шукати не довелося. Хлопець швидко придумав, як миттєво відшукати батьків дитини. Через три хвилини малюка повернули до мами. Отже, що потрібно робити в такій ситуації? Якщо ви бачите, що чужий малюк загубився у узбережжя, дійте так, як зробив цей розумний хлопець!

У пошуках матері

Діти обожнюють бігати по пісочку і грати зі своїми однолітками — для цього створено літо. Єдина проблема — в такій обстановці, особливо на людному пляжі, випустити дитину з поля зору можна на раз-два.

Подібна ситуація сталася, коли хлопець зустрів на пляжі малюка, що плаче. Трирічний хлопчик був так схвильований і розгублений, що не міг толком пояснити, хто він і де його батьки. Тоді «спасителя» прийшла в голову ідея, яка допомогла незвичайним чином відшукати батьків дитини в лічені хвилини.

Ось, що він запропонував оточуючим його сусідів по пляжу: вони почнуть голосно плескати в долоні, поки хлопець буде піднімати малюка на руках. Це повинно було привернути увагу батьків.

Спочатку план не спрацював, але незабаром до дії приєдналися інші відпочиваючі. Через кілька хвилин аплодував весь пляж. Вже через кілька моментів у бік малюка через натовп бігла мама. Возз’єднавшись з мамою, дитина міцно обійняв її.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *