Максим Фадєєв докладно пояснив причину розпуску артистів свого лейблу

Вже кілька місяців громадськість намагається зрозуміти, навіщо Максим Фадєєв в 2019 році розпустив всіх своїх артистів. В Мережі та друкованих виданнях періодично з’являлися інтерв’ю з Наргіз Закировой і Олегом Маямі, які невтішним чином відгукувалися про свого наставника. До речі, тільки з ними продюсер розійшовся не на дружній ноті. Пізніше Олег Маямі приніс Фадєєву публічні вибачення, за що, власне, і був прощений. Але чим же завинили інші артисти лейблу “Мальфа”?

“Ви не уявляєте, наскільки правильне рішення я прийняв”

Саме такими словами розпочав свій пост в “Инстаграме” Фадєєв. Він розповів, що останнім часом йому надходить дуже багато питань стосовно розпуску артистів свого лейблу, і він вирішив порозумітися з передплатниками.

Максим зробив наголос на тому, що в останні роки він в буквальному сенсі жив в режимі авралу. Його телефон не замовкав ні на хвилину. То треба було займатися організацією концертів, когось рятувати. І Фадєєву подібна ситуація просто набридла. Він вирішив відпочити. Фадєєв зазначив, що зараз він нарешті спокійний і щасливий як ніколи.

Юрист продюсера відзначив, що збитки від розпуску склали кілька десятків мільйонів рублів. Але Фадєєва даний факт не зупинив, він вирішив відпочити і зайнятися власним здоров’ям.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *