Maeve — сервіс для прослуховування Apple Music прямо в браузері

Для тих, кому набрид неповороткий iTunes.

Проблема Apple Music в тому, що він працює через iTunes — не самий легкий плеєр навіть у macOS. А вже в Windows він і зовсім виглядає незграбним вихідцем з іншого світу.

На щастя, у користувачів Apple Music є альтернатива — веб-сервіс Maeve. Це симпатичний і зручний плеєр, що працює прямо в браузері. Причому як на десктопах, так і на мобільних пристроях.

Maeve — сервіс для прослуховування Apple Music прямо в браузері

Випробувати Maeve можна без усяких логінів і реєстрацій, але в такому режимі він дозволить прослуховувати тільки уривки пісень завдовжки 30 секунд. Але як тільки ви залогинетесь на сервісі зі своїми обліковими даними Apple Music, всі обмеження будуть зняті.

Ви отримаєте доступ до всієї бібліотеці Apple Music, зможете слухати будь-які пісні, переглядати чарти, створювати плейлисти і отримувати персональні рекомендації. І все це в простому і зручному інтерфейсі, що нагадує веб-версію Spotify.

Ще окрема фіча, яка точно сподобається любителям музики, — можливість скроббліть з Maeve на Last.fm. Крім того, сервіс може відображати тексти відтворюваних пісень, отриманих з бази даних Genius.

Ну і нарешті, якщо ви любите музику різних країн, то зможете вибирати її з допомогою зручної інтерактивної карти світу.

Maeve — сервіс для прослуховування Apple Music прямо в браузері

Maeve →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *