Мій сусід склеїв багато кульок для пінг-понгу. Побачивши результат його праць, я теж стала мріяти про такий предмет інтер’єру

Я люблю стежити за тим, як люди створюють різноманітні підробки з підручних засобів. Особливу увагу привертає декор, який деколи перевершує будь-які очікування. Сьогодні я розповім про мій сусіда, який поділився цікавим рецептом створення красивого абажура замість лампи. Потрібно чимало часу, але я думаю, що вам сподобається.

Що потрібно для цього?

Для початку варто поговорити про те, що потрібно для створення абажура. Список інструментів і матеріалів виглядає наступним чином:

 • 96 м’ячів для пінг-понгу;
 • світлодіодна гірлянда;
 • пластикова кругла основа;
 • клей-пістолет;
 • дриль.

Основним елементом є м’ячі, які служать в якості освітлювального приладу. Краще придбати білі, інші кольори будуть виглядати не так красиво.

Інструкція по створенню абажура

А щоб домогтися остаточного результату, вам потрібно:

 1. Акуратно просвердлити дірки в м’ячиках для пінг-понгу.
 2. Перевірити, влазять лампочки гірлянди.
 3. Якщо все добре, то просвердлюєте всі м’ячі.
 4. Берете пластикову основу і склеює на ній коло з кульок у кількості 12 штук.
 5. Вставляйте гірлянду.
 6. Потім клеїте наступний шар і знову покласти в дірки лампи.
 7. Робите все до тих пір, поки не закінчаться кулі.
 8. Тепер залишилося підключити гірлянду і абажур заграє новими фарбами.

Результату може бути різним: одна кольорова гамма або різнобарв’я, це питання вирішувати вам особисто. Я зробив одноколірну з синім відтінком, мене це цілком задовольнило. Тому рекомендую вам не відкладати практику і починати творити.

Подібні речі можна створювати з різних підручних засобів, головне все продумати і постаратися не допускати помилок. Спасибі сусідові, що поділився таким цікавим уроком. А що ви можете запропонувати зі свого запасу ідей? Напевно теж що-небудь творили і прикрашали кімнату, діліться своїми думками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *