Мій друг-таксист завжди кріпить до вентиляційної сітки в салоні автомобіля дерев’яну прищіпку: коли я дізнався, навіщо, теж так став робити

Тривалі подорожі часто стомлюють. А якщо автомобіль – місце роботи, доводиться як слід подумати, щоб забезпечити в ньому максимально комфортні умови. Сучасники нерідко замислюються про милих аксесуарах про візуальні поліпшення. Але що якщо головною причиною незручності стає запах? Раніше потрібно було закуповуватися сильно пахнуть освіжувачами і ароматизаторами, та й то не завжди рятувало. Але тепер з’явився менш витратний саморобний спосіб.

На що здатне масло?

Підбираючи в магазині умовну пахучу ялинку, багато шкодують про невеликому виборі ароматів. Крім того, синтетичні елементи можуть викликати алергію при тривалому контакті, не підходять для астматиків і маленьких дітей. Звичайнісінька дерев’яна прищіпка виявляється порятунком! Вона перетворюється в основу для екологічно чистого і недорогого варіанту освіжувача.

Автолюбителю досить вибрати улюблену ароматичне масло, а потім просочити прищіпку. Кілька крапель на дерев’яну поверхню, час на просушку, і можна вирушати в дорогу. При закріпленні на решітці вентиляції дерево починає віддавати чудовий натуральний аромат. Легкий і ненав’язливий, він значно перевершує покупні хімічні аналоги. Дешево, швидко, і асортимент запахів безмежний!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *