Мій чоловік – майстер на всі руки: з кольорового скла він зробив незвичайні настінні годинники

Добре, коли у чоловіка золоті руки. Як у мого чоловіка. Він може зробити найрізноманітніші корисні речі практично з нічого. Всього лише трохи часу і старань – і він готовий представити черговий шедевр! Днями, наприклад, виготовив настінні годинники з кольорового скла.

Як він це зробив?

Отже, як мій чоловік втілив у життя свій проект? Для початку нарізав кольорове стелко під кутом 30 градусів. З отриманих трикутників склав коло.

Скло він намагався поєднати кілька разів. У підсумку намалював на аркуші фанери коло і розташував акуратно обрізки всередині нього. Вийшла ідеальна форма. І центр був визначений.

Після цього мій чоловік скріпив трикутники за допомогою стрічки і спаяв по стиках. Багато часу це не зайняло – розмір виробу адже невеликий.

21 рік тому Софі Марсо зіграла дівчину Бонда у фільмі “І цілого світу мало”
Анна Хилькевич має намір змінити ім’я своєї молодшої дочки
Торт “Зоряна ніч” для фанатів Ван Гога: покроковий рецепт з фото

Після пайки він очистив майбутні годинник. Тепер необхідно було подумати над тим, як повісити цей аксесуар на стіну.

У деяких годинникових механізмів є спеціальний гачок, який дозволяє закріпити годинник на стіні. Однак це виріб вийшло досить важким, тому чоловік вирішив припаяти пару кілець до заднім з’єднанням. Кільця були зроблені з міцної дроту.

Нарешті він встановив годинниковий механізм, підібравши найбільш підходящі за розміром стрілки. От і все! Тепер нашу кімнату прикрашають креативні годинники.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *