«Міс Москва» Оксана Воєводіна виклала нові фото з сином від колишнього короля Малайзії

В цьому році в Мережі з’явилися чутки про розставання колишнього короля Малайзії Мухаммада V і Оксани Воєводина. Країна вперше заговорила про дівчину в 2015 році, коли вона отримала титул «Міс Москва-2015». Нещодавно вона вперше показала громадськості обличчя свого сина.

В інтерв’ю Оксана підкреслила велику зовнішню схожість малюка з султаном Мухаммедом V. За її словами, зачаття відбулося після їхнього весілля, яка відбулася в червні 2018 року. Знаменна подія трапилося під час медового місяця. Його закохані провели в Австралії.

Точна копія батька

«Наш син – копія свого батька», – підкреслює в інтерв’ю Оксана Воєводіна. Багато також помітили, що у дитини азіатське обличчя. Дівчина висловлює своє розчарування, що малюк росте без батька, і демонструє щиру любов до сина.

Як тільки дівчина повідомила екс-королю про вагітності, чоловік плакав від щастя, а зараз повністю відмовляється брати участь у вихованні сина. Мухаммед V натякає на те, що дівчина народила дитину від іншого.

Раніше була інформація про те, що Оксана наполягає на аналізі ДНК, але її обранець відмовляється доводити таким чином своє батьківство. При цьому російська красуня має намір не тільки через суд довести свою правоту, але й вимагати від екс-короля фінансової компенсації за розлучення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *