Mémoires

Кілька днів тому ряд популярних західних ресурсів (включаючи блог Джона Грубера Daring Fireball) розповіли про вихід програми Mémoires. Це розробка нашого співвітчизника Дмитра Чесних, більше відомого за своїм блог-клієнту BlogJet.

Mémoires — це програма для ведення особистого щоденника. Багато хто помилково порівнювали програму з блог-клієнтами, але марно. Блог завжди ведеться заради відвідувачів, у той час як у особистого щоденника не може бути читачів, крім його автора.

Mémoires — програма з дуже простим інтерфейсом. Користувач просто додає день за днем нові записи. Ніяких засобів для каталогізації зберігання нотаток не передбачено. Можна лише шукати в архівах (причому пошук здійснюється по мірі набору тексту).

Mémoires

Mémoires можна використовувати як просто щоденник, вносячи туди свої переживання, так і ведучи своєрідний професійний лог.

Спочатку автор збирався випустити розробку під shareware-ліцензією, але зараз програма безкоштовна. Напевно, Mémoires варто розглядати як «пробу пера» — сам Дмитрій говорив, що працює над великим проектом для Mac.

Якщо хтось знає ще російських розробників умовно-безкоштовних програм для Mac, розкажіть у коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *