Любителів дивитися порно будуть розпізнавати через веб-камери

Особи будуть звірятися з документами, що засвідчують особу.

Департамент внутрішніх справ Австралії запропонував ввести сканування осіб відвідувачів порносайтів. Така система повинна допомогти захистити неповнолітніх від дорослого контенту, впевнені представники відомства.

Особи користувачів будуть зчитуватися через відео з веб-камери і перевірятися на базі офіційних документів, що посвідчують особу. Розпізнавання буде відбуватися в режимі реального часу при кожному вході на сайт, що виключає можливість обману існуючими методами.

Наприклад, зараз для доступу до порносайтів в Австралії необхідно підтвердити вік за допомогою будь-якого документа. Підлітки обходять цю систему дуже просто — використовують водійські права своїх батьків.

Поки впровадження системи розпізнавання осіб заважає затримка в прийнятті закону, що регламентує збір та використання біометричних даних користувачів розважальних сервісів. Нещодавно він вже був відхилений комітетом з безпеки із-за побоювань з приводу захисту конфіденційності.

Після доопрацювань закон цілком може бути прийнятий, а це значить, любителів контенту для дорослих зобов’яжуть авторизовуватись на порносайтах через веб-камеру. Як вам така ініціатива? Поділіться думкою в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *