Lungo — безкоштовна утиліта, яка не дасть вашому Mac заснути

Крихітне додаток, що буде корисно в ситуаціях, коли потрібно тримати екран Mac включеним.

Таке трапляється не так часто, але неймовірно дратує. Наприклад, ви готуєте, відкривши рецепт на Mac, ведете презентацію або дивіться відео в повноекранному режимі, а екран комп’ютера гасне в самий невідповідний момент.

Lungo допомагає уникнути цього. Утиліта працює з рядка меню, дозволяючи поставити тимчасові інтервали, протягом яких Mac не буде відключати екран і переходити в режим сну. Розробник передбачив п’ять найпоширеніших варіантів. При включенні будь-якого з них іконка чашки з красивою анімацією наповнюється духмяним еспресо лунго.

Lungo — безкоштовна утиліта, яка не дасть вашому Mac заснути

У налаштуваннях можна задати опцію автозавантаження при вході в систему, а також автоматичного включення при запуску. За замовчуванням Lungo включається на необмежений час. Інша корисна опція — активація по лівому кліку, яка робить включення утиліти ще простіше. Доступ до меню в цьому випадку відбувається по правому кліку.

Lungo — безкоштовна утиліта, яка не дасть вашому Mac заснути

Є чимало альтернатив Lungo, але ця утиліта вигідно відрізняється від інших. Програма Caffeine безнадійно застаріла і давно не оновлюється, Owly постійно напихає рекламою інших додатків розробника, а Amphetamine надто перевантажена і має безліч непотрібних опцій.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *