Low cost map – все лоукостери світу на одній карті

Іноді завдяки нашому Хакрадару нам на очі виносяться воістину геніальні посилання і сервіси. Один з таких сервісів – Low Cost Map – попався нам на очі, завдяки твіттер-користувачеві @vistrcm.

Цей сервіс є дуже простим мешапом на Google Maps, який допоможе вам відшукати маршрути бюджетних перельотів. Взагалі, лоукостери – це авіакомпанії, які в основу свого бізнесу ставлять низькі ціни, які досягаються оптимізацією процесів авіаперевезень, використанням другорядних аеропортів і обмеженням на регіон «покриття» – це може бути одна країна або регіон світу (Азія, Близький схід або Європа).

Low cost map – все лоукостери світу на одній карті

Сервіс не дозволяє відразу вирахувати складні маршрути або прорахувати вартість перельоту, але він допоможе вам зрозуміти який лоукостер має якісь маршрути і які напрями обслуговує.

Наприклад, я хочу летіти в Гоа. Клікаєте на Гоа і вам показують які напрямки літають з цього регіону. Мені підійшли Арабські Емірати:

Low cost map – все лоукостери світу на одній карті

Далі потрібно зрозуміти які лоукостери літають з/в ОАЕ до Москви або Києва. І тут же знаходжу рейс Київ-Дубай. Залишилося тільки зістикувати маршрути і за вдвічі меншу ціну я потрапляю в потрібне мені місце.

Удачі вам у вивченні Світу!

Low cost map

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *