LOOPY — новий сервіс для створення живих інтелект-карт

З допомогою LOOPY можна в динаміці подивитися, як окремі елементи схеми впливають один на одного.

Діаграма зв’язків (ментальна карта, інтелект-карта, карта думок) використовується при плануванні складного проекту, організації ланцюжка пов’язаних справ або просто для наведення порядку в голові. Вона може бути самим різним чином, наприклад ось так.

LOOPY — новий сервіс для створення живих інтелект-карт

Бачите, як наочно, зручно і інформативно? Так можна побудувати модель практично будь-якого процесу. Головне — розкласти його на складові і пов’язати їх між собою. І відразу стає зрозуміло, що, як і навіщо відбувається.

Є тільки один недолік у такого подання. Побудовані діаграми повністю статичні, тобто абсолютно не підходять для відображення процесів у динаміці.

І тут на арену виходить LOOPY. Це новий сервіс, який дозволяє будувати живі інтелект-карти. В них результат залежить не тільки від структури блоків і зв’язків між ними, але і від того, як окремі елементи впливають один на одного.

Ось приклад схеми, яка показує, як позитивні чи негативні дії впливають на психологічний стан.

LOOPY — новий сервіс для створення живих інтелект-карт

Хочете спробувати намалювати щось подібне самостійно? Просто відкрийте програму і починайте малювати кружечки і стрілочки, давайте елементів назви, встановлюйте зв’язки та їх вплив один на одного. Впевнений, що розберетеся. Безкоштовно, без реєстрації.

LOOPY →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *