Looksery — фотододаток для любителів експериментів

App Store зараз налічує безліч програм, присвячених фотографії. І ми писали про багатьох з них. Вони дозволяють вам зробити знімок красивим, яскравим, незабутнім, застосовувати різні цікаві фільтри і ділитися отриманими фото в соціальних мережах.

Але є програми, які зроблені розробниками просто, щоб порадувати нас з вами. До таких творів відноситься Looksery. Це додаток дозволить вам миттєво накласти на вашу фізіономію одну з представлених масок, зробити фото або записати коротенький ролик і тут же його відправити свого друга.

Looksery — фотододаток для любителів експериментівLooksery — фотододаток для любителів експериментів

Маски можна змінювати під час зйомки і після неї. Крім цього, в Looksery присутні різні фільтри, що дозволяють коригувати вже відзняте відео. Є також можливість зробити своє обличчя худим, а очі — побільше.

Looksery — фотододаток для любителів експериментівLooksery — фотододаток для любителів експериментів

Серед масок ви знайдете не тільки прості, що змінюють колір ваших очей, але також різних тваринок, які будуть рухатися у відповідності з рухами вашої голови.

З недоліків я помітила деякі пригальмовування додатки, ну це і не дивно, оскільки я знімала на iPhone 4. А також деякі баги, наприклад, коли колір очей змінювався прямо під час зйомки, що добре помітно на відео.

В цілому, дуже цікаве, веселе, а головне, безкоштовний додаток. Качайте, пробуйте, діліться своїми творіннями з друзями!

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *