Lookout для iOS допоможе знайти навіть розряджений iPhone

Якщо вам здається, що можливостей Find My iPhone недостатньо для підвищення шансу виявлення або повернення свого смартфона в форс-мажорних ситуаціях, то залишається шукати альтернативу в App Store.

Lookout для iOS допоможе знайти навіть розряджений iPhone

Lookout, добре засвітилася в магазині додатків для Android, має безкоштовною утилітою для виявлення і яблучних смартфонів. Деякі з пропонованих додатком функцій фактично присутні і у власному сервісі Apple, однак, розробка Lookout вміє і дещо ще.

Наприклад, найбільшою проблемою з виявленням втраченого смартфона є його батарея. Фактично, якщо заряд впав до нуля і апарат вимкнувся, то ніяка утиліта вже не допоможе, бо сигналу з пристроєм вже немає і навряд чи буде. Розробники врахували такий факт для Android, а нещодавно додали цю функцію і в iPhone версію.

Lookout для iOS допоможе знайти навіть розряджений iPhone Lookout для iOS допоможе знайти навіть розряджений iPhone

Опція називається Signal Flare і не є чимось магічним, здатним посилати по повітрю енергію втрачене пристрій. Вона просто визначає і запам’ятовує розташування смартфона в момент перед смертю його акумулятора. Таким чином, навіть якщо ви виявили втрату пристрою не відразу, у вас все одно будуть дані про те, де ваш мобільний друг був у момент відключення. Очевидно, що якщо позиція смартфона протягом останніх годин його життя без господаря не змінювалася, то великі шанси, що ви знайдете його в тому самому місці.

Lookout | App Store (free)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *