Ілон Маск показує свої музичні здібності: він випустив танцювальний трек

Бос Tesla, Ілон Маск, вирішив здивувати людство не тільки черговим дивом техніки, але і музичним твором. Підприємець випустив трек під назвою don’t Doubt Ur Vibe. Варто відзначити, що музика відноситься до жанру електронної танцювальної музики (EDM).

EDM

Знаменитий на весь світ Ілон Маск випустив власний трек у жанрі EDM. Безумовно, у творчості знайдуться і фанати, і ненависники. Критиці і одночасного схваленню піддається все в нашому світі, від цього не втечеш.

Щоб відзначити вихід власного треку, Ілон змінив підпис в акаунті Twitter на E “D” M.

Також незадовго до виходу треку в світ американський бізнесмен робив публікації зі студії звукозапису. І це не єдина пісня виконавця, адже ще в минулому році Ілон випускав власний трек.

Нова пісня була опублікована на особистій сторінці автора в Soundcloud. Також було зазначено, що і вокал, і текст є авторськими.

Зрозуміло, така подія не могла уникнути мемів у соціальних мережах: Маска порівнюють з музикантом Post Malone, схожість з яким спостерігають вже протягом декількох років.

Всі знають про стосунки Ілона Маска з поп-музиканткою Граймс, тому говорять про можливу участь дівчата у створенні треку, але точної інформації на цей рахунок немає. Трек з’явився після того, як Tesla обігнала Volkswagen і стала другим за величиною виробником автомобілів в світі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *