Лоліта Мілявська згадала, як на початку кар’єри зірвала новорічне шоу

Новий рік – свято чудес. У багатьох є своя новорічна історія, яку часто розповідають друзям, щоб посміятися чи з ностальгією згадати молоді роки. Одну з таких історій світу розповіла зірка вокалу Лоліта Мілявська; своїм секретом вона поділилася з читачами загальноросійської газети «Співрозмовник».

За що Лоліті соромно досі

Цей рік був не дуже щасливим для співачки, вона розлучилася з Дмитром Івановим, своїм чоловіком. Все ж зірка оптимістично дивиться на життя і вже готова зустріти свою нову любов.

Підробітку в новорічне свято – це традиція, якої дотримуються багато артисти вітчизняної естради. Лоліта Мілявська не виняток. Новорічну ніч вона часто проводить в компанії шанувальників, виступаючи на сцені.

Випадок, що стався з нею ще в студентські роки, бентежить співачку досі.

А сталося все на одному з святкувань Нового року в місті Тамбові. Вокалістка повинна була розважати публіку своїм шоу одного з ресторанів, але зірвала виступ. Причиною тому була втома і випитий келих вина. Вона просто заснула в винної коробці, не дочекавшись навіть зустрічі Нового року. Її розбудили, але сил вистачило лише на привітання гостей ресторану з Новим роком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *