Little Snitch

Так вже сталося, що помітну частину часу мені доводиться працювати в мережі з жорстким обмеженням вхідного трафіку, що йде повз провайдерського проксі-сервера. У подібній ситуації на Windows допомагали класичні файрволли, блокували доступ окремих додатків до мережі, побічний ефект їх основної діяльності.

Для Mac рішення також знайшлося досить швидко у формі Little Snitch, який я досить давно і з задоволенням використовую. При запиті програмою або сервісом доступу в мережу «свистун» видає віконце, в якому просить підтвердження доступу, яку можна дати, заборонити або обмежити поточним сеансом. Причому можна дозволити використовувати конкретний порт або ж зовсім обмежити апетити програми єдиним сайтом. Крім того, за допомогою іконки в менюбаре можна подивитися мережеву активність, заодно дізнавшись, яке з активних додатків з чим працює.

Little Snitch

Застосувань Little Snitch можна знайти безліч. Це і ситуації з повільною/дорогою зв’язком і моніторинг мережних підключень і параноїдальна захист від троянів (а раптом?), любителі ж «альтернативно ліцензійного» софта так і зовсім пристосували його для отваживания програм від серверів перевірки реєстрації.

Резюме: корисна штука, рекомендую.

Ціна задоволення — 30 доларів.

P. S.: нікому не потрібна ліцензія на Outpost Pro? Я цю гидоту більше бачити не можу, а гроші сплачені.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *