Limefuel Rugged — невмирущий зовнішній акумулятор для мандрівників

Серед зовнішніх акумуляторів великого обсягу окремо стоїть Xiaomi Powerbank, ємність якого — 16 000 мА·год, а вартість становить приблизно $30. Тому якщо і пропонувати інші варіанти за більшу вартість, то лише в тому випадку, якщо вони здатні на більше. Limefuel Rugged здатний.

Повна назва акумулятора — Limefuel IP66 Rugged 15000mAh. Судячи з усього, творці спробували вставити заголовок всю інформацію, яка знадобиться покупцеві. Як вже зрозуміло, ємність акумулятора — 15 000 мА·год. Крім цього, він захищений від пилу, бруду, ударів і води за стандартом IP66.

Limefuel Rugged — невмирущий зовнішній акумулятор для мандрівників

Девайс також не боїться низьких температур — при некритическом мінусі він здатний не тільки виживати, але і заряджати пристрої. Сила струму в 2 А робить зарядку швидше, а можна одночасно заряджати два пристрої.

Акумулятор автоматично входить в режим економії енергії, якщо їм довго не користуватися. Судячи за відгуками журналістів, Rugged — один з кращих зовнішніх акумуляторів, які вони пробували, за якістю, обсягом і міцності.

Limefuel Rugged — невмирущий зовнішній акумулятор для мандрівників

Ціну складно назвати високою, але і низькою її не назвеш. Вартість акумулятора — $84,99. У комплекті з ним йде карабін для перенесення і кабель для зарядки. Також на Rugged поширюється гарантія компанії на 1 рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *