Life Calendar — візуальний трекер життя для Android і iOS

Life Calendar — це просте мобільний додаток, яке змусить вас цінувати життя і прагнути наповнити кожен день тільки позитивним змістом.

Як-то само собою зрозуміло, що календар на мобільному пристрої призначений для планування майбутніх подій. Life Calendar — додаток зовсім іншого роду. Воно дозволяє заглянути в минуле і дати йому об’єктивну оцінку.

У Life Calendar призначений для створення візуальної карти вашого життя. Кожен рік позначається при цьому гуртком, а тиждень — квадратиком. За замовчуванням ці фігури безбарвні, але ви можете розфарбувати різними кольорами залежно від того, які враження пов’язані у вас з конкретним часом.

Life Calendar — візуальний трекер життя для Android і iOS Life Calendar — візуальний трекер життя для Android і iOS

В результаті ви отримаєте яскраве і інформативну карту, одного погляду на яку буде достатньо, щоб оцінити якість вашого життя. Якщо карта переливається яскравими теплими кольорами, значить, рік видався просто чудовим. Якщо переважають холодні або нейтральні фарби, то хороших подій і емоцій явно було недостатньо. Ну а якщо трапляються порожні квадратики, то й згадати про цього часу рішуче нічого. Порожнеча і рутина.

Додаток дозволяє не тільки вибирати кольори, але і прикріплювати до тижнях нотатки. Загалом, починайте прямо зараз вносити в Life Calendar найцікавіші події, думки та емоції, які хотіли б зберегти в пам’яті.

Завантажити QR-Code

Life Calendar – Your life in weeks
Розробник: Amr Kafino
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Life Calendar Journal
Розробник: Amr Kafina
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *