Лицар Рен розповів більш похмуру кінцівку 9-го епізоду «Зоряних воєн»

Можливо, фанати ненавиділи б фінал трохи менше.

На творцях останніх «Зоряних воєн» висів чималий тягар відповідальності за кінцівку трилогії — і, по суті, саги в цілому. Хоча фінал багатьом не сподобався, виявилося, що він відрізнявся від задуманого спочатку.

Обережно, спойлери!

Якщо з якоїсь причини ви раптом забули, у фіналі дев’ятого епізоду Кайло Рен воскрешає загиблу в битві з Палпатином Рей — але це коштує йому життя. Після цього дівчина відправляється на Татуїн і називає своє ім’я: «Рей Рей… Скайвокер».

В інтерв’ю для Popcorn Talk Хуан Ботиста (грав одного з Лицарів Рен) розповів, що у початковій версії сценарію Рей не воскресала. Замість цього в живих залишався Кайло — і каявся у своїх гріхах. Сама ж кінцівка залишалася приблизно такою ж: герой вирушав на Татуїн і називав себе Скайуокером.

Складно сказати, чи прийняли б цю версію тепліше чи ні, але все ж дивно, що така ідея була в роботі і від неї відмовилися. Це був би відмінний заділ на майбутнє, і ми могли б побачити, як герой розплачується за вчинене. Втім, стрілка повертається і у зворотний бік: багато глядачі були в люті, що Рей загинула.

Як ви вважаєте, яка з кінцівок краще: оригінальна або альтернативна? Поділіться думкою в коментарях!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *