let’s Go Rocket — безжалісний космічний раннер для iOS

Таке відчуття, що ми ніколи не втомимося від ігор в дусі Flappy Birds. І я кажу не про примітивну графіку або ігровому процесі, а про дикої складності, яка характерна для подібних ігор. Let’s Go Rocket — ще один представник цього сімейства. Сімейства ігор, складність яких можна позначити так: «!@#$, але буду продовжувати грати».

Let’s Go Rocket — це гра, з жанром якої наша редакція так до кінця і не визначилася. Хтось називав її asteroids, хтось space invadersабо просто «леталкой». Було б цікаво почути ваші варіанти.

У грі ви виступаєте в ролі ракети, що рухається знизу вгору. Зрозуміло, на шляху зустрічається безліч перешкод, бонусів і сторонніх об’єктів. Деякі з них потрібно облітати, деякі, навпаки, «з’їдати».

let’s Go Rocket — безжалісний космічний раннер для iOS let’s Go Rocket — безжалісний космічний раннер для iOS

Але головне — це складність. Грати в let’s Go Rocket більше 10 хвилин поспіль неможливо. За цей час ви робите приблизно 50 спроб пролетіти і, зрозуміло, всі вони закінчуються крахом. Гра умовно безкоштовна, але є рекламні банери, внутрішньоігрові покупки і кристали, які можна отримати трьома способами: збираючи їх у грі, купуючи за гроші або переглядаючи рекламні відео.

let’s Go Rocket — безжалісний космічний раннер для iOS let’s Go Rocket — безжалісний космічний раннер для iOS

Якщо вам хотілося чогось хардкорного, пітного і з гарною графікою, Lets’ Go Rocket — це те, що потрібно. Але попрацювати доведеться. Я попереджав.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *