Лера Кудрявцева не стала приховувати причину розставання з Сергієм Лазарєвим

Лєра Кудрявцева зізналася в тому, якою була причина їх розлучення зі співаком Лазарєвим. Вони зустрічалися чотири роки, і зв’язок їх припинилася в 2012-м. У Кудрявцевої були серйозні наміри, вона мріяла про спільне майбутнє з популярним виконавцем, про дітей від нього.

Але музикант заявив, що шукав лише дружби з телеведучою. Тим самим були спровоковані чутки про його нетрадиційну орієнтацію, яку він маскував зустрічами з Лерой. Так чому ж вони розлучилися?

Він був “одружений” на роботі

У розмові з журналісткою Оленою Жигалово в її передачу під назвою “Альона, блін” Кудрявцева відверто розповіла про те, що вона любила Сергія. А вони розлучилися через його “божевілля” на роботі.

Сталося так, що основна ставка була зроблена їм зовсім не на сім’ю, а на кар’єру, на гастролі і заробляння грошей. А такі відносини Леру Кудрявцеву не залучали. І вона не стала вести за них боротьбу. А потім закохалася в іншого.

До речі, Сергій після цього довго з нею не хотів спілкуватися. Ну що ж, Лазарєв був “одружений” на своїй кар’єрі, а ведуча марила про дітей. Хоча вони і розмовляли на цю тему, але сім’ї не вийшло. Як відомо, у 47 років Лера, вийшовши заміж за іншого чоловіка, стала мамою вдруге. Раніше видання NEWS.ru вона повідомляла, що пізня вагітність далася їй дуже важко. Їй довелося застосовувати екстракорпоральне запліднення і гормональну терапію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *