Легендарний Winamp тепер можна запустити у вікні браузера

Для тих, хто нудьгував по кращому музичному програвачу минулого десятиліття.

Складно уявити когось, хто на початку 2000-х обходився без Winamp. Безліч налаштувань, добротний еквалайзер, різноманітність плагінів і скінів для плеєра зробили його неймовірно популярним у всьому світі.

На жаль, в кінці 2013 року розробники з AOL відмовилися від проекту, а сам Winamp більше не можна завантажити на офіційному сайті. Тим не менше в 2014 році права на плеєр придбала компанія Radionomy, а в 2015 64% акцій Radionomy викупила компанія Vivendi S. A. R. L. Проте майбутнє знаменитого плеєра досі залишається туманним.

Легендарний Winamp тепер можна запустити у вікні браузера

Недавно стала доступна браузерна версія плеєра. Звичайно, функцій стало набагато менше, але ви можете додати музику, пограти з оболонками, просто перетягнувши їх на вікно браузера, і налаштувати декілька звукових пресетів. Зберігати плейлисти і налаштування не можна.

Не варто ставитися до цієї версії Winamp серйозно. Вже давно з’явилися гідні альтернативи, так і багато меломанів не уявляють своє життя без стриминговых музичних сервісів. Але все ж завантажте кілька треків з минулої епохи і дозвольте обволакивающему почуття ностальгії унести вас в минуле.

Віддатися ностальгії →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *