Лайфхак: як легко укладати спати гіперактивних дітей

Знадобиться лише піжама і трохи сили переконання.

В інтернеті набирає популярність смішне фото дітей, які лежать на підлозі, дивлячись у стелю. Це — результат забавною хитрощі, яку придумала їх мати Джессіка д Энтермонт. Її оригінальний пост на Facebook зібрав понад 60 тисяч лайків і 118 тисяч репостов.

Джессіка розповіла, що укласти її гіперактивних дочок у ліжко завжди було дикої проблемою. Вони ні в яку не хотіли засипати, так що кожен вечір перетворювався в нервування. Але потім все змінилося.

В один із особливо важких вечорів, коли дівчата втомилися, але все одно продовжували носитися, кричачи, що вони дракони, Джессіка дістала з шафи світяться в темряві піжами і сказала, що, якщо дівчинки «зарядять» їх, нерухомо лежачи і не розмовляючи, одяг буде «світитися, як справжні дракони».

Трюк вдався: 10 хвилин вони лежали мовчки й нерухомо, після чого з нетерпінням чекали вимикання світла, щоб побачити «магію» — і були в захваті! Тепер це перетворилося в ритуал, до якого батьки вдаються, коли дівчаток важко укласти. Вдень піжами прибирають у закритий комод — тоді вони не світяться без «підзарядки», і діти вірять, що справа дійсно в їх поведінці. А батьки отримують кілька хвилин спокою, які можуть присвятити домашнім справам або один одному.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *