Лайфхак: що робити, якщо виправ гроші в пральній машині

Фен і праска — це не кращий варіант.

Якщо ви випадково випрали паперові гроші разом з одягом або ж вони змокли під дощем, висушити їх нескладно. Найпростіший варіант — залишити купюри на теплої батареї. Однак якщо банкнот досить багато або батареї просто холодні, є інший надійний спосіб.

Розправте купюри і покладіть їх на паперові рушники, які повинні ввібрати зайву вологу. Зверху покладіть ще один рушник і залиште гроші в приміщенні, де є свіжий циркулює повітря. Якщо рушників немає, можна обійтися і серветками.

Якщо не хочете залишати купюри на столі в такому вигляді, їх можна помістити між двома білими чистими аркушами паперу і вставити у важку книгу. Так вони не тільки позбудуться від залишків вологи, але і розправляться під пресом.

Використовувати фен або праска для сушіння не рекомендується, оскільки висока температура може призвести до зміни кольору чорнила і їх пошкодження.

Кадри: Piddlingplanet / TikTok

Скористатися можна хіба що праскою для волосся в режимі мінімальної потужності — їм можна розпрямити вже сухі банкноти, але потрібно бути гранично обережним, щоб не порвати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *