Лаунчер AP15 — нове рішення для цінителів мінімалізму

AP15 — унікальний лаунчер для Android, здатний змінити ваше уявлення про добре знайомої операційній системі. Він не залишить і сліду від звичних робочих столів, віджетів і піктограм. Замість них вам будуть доступні лише назви вже встановлених програм.

Інтерфейс оболонки AP15, незважаючи на гадану примітивність, досить інформативний і зручний. Тип шрифту, колір і прозорість можна налаштувати, а їх розмір буде змінюватися в залежності від частоти звернень до конкретного додатка. Такий же принцип діє при первинній вибірці кращих виконавців у Apple Music.

Лаунчер AP15 — нове рішення для цінителів мінімалізму

Особливу увагу сам творець AP15 приділяє ефективності, простоті і легкості власної розробки. Не виключено, що з-за відсутності постійно оновлюються віджетів і анімованих шпалер смартфон з встановленою оболонкою зможе пропрацювати кілька довше. Підтвердити або спростувати це припущення редакції а, однак, не вдалося.

AP15 Launcher поширюється абсолютно безкоштовно, однак у програмі є вбудовані покупки вартістю від 75 рублів. Вони порядком розширюють можливості кастомізації, дозволяючи максимально персоналізувати інтерфейс. Втім, витрачатися на придбання додаткових функцій зовсім не обов’язково.

Оболонка сумісна з усіма пристроями під управлінням Android версії 2.1 та вище.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *