Ласкаво просимо на новий

Сьогодні ми представляємо вам не просто новий дизайн сайту.

Над цим оновленням ми працювали близько року. Ми давно хотіли позбутися виведення статей класичною стрічкою і ось, нарешті, це сталося. Тепер наша головна сторінка може (і буде 🙂 виглядати як завгодно. Ми хочемо показувати вам більше матеріалів на будь-які теми, про які пише .

Сторінки статей стали чистішими та охайнішими. Вирішено ряд навігаційних питань — з’явилося бічне меню зі списком всіх рубрик.

Але всередині змінився набагато сильніше, ніж зовні. Швидкість завантаження стала значно вище, вага сторінок знизився, а у нас ще залишився великий запас по оптимізації сайту.

Для керування головною сторінкою і смугами ми створили спеціальний модуль під назвою Ringo. Він дозволяє в реальному часі керувати виведенням статей і вибудовувати статті як в ручному, так і автоматичному режимі.

Ласкаво просимо на новий

Ми продовжуємо використовувати WordPress і зараз, напевно, є одним з найбільших сайтів в Росії на цій CMS. У WordPress, звичайно, є свої мінуси, але й плюси і раніше переважують.

Нам знадобиться ще деякий час, щоб відшліфувати дрібниці і остаточно викотити все, що ми задумували. А поки ми готові вислухати ваші відгуки, пропозиції та повідомлення про знайдені баги;)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *