Лариса Гузєєва привітала Алісу Фрейндліх з ювілеєм, виклавши архівне фото

Ранні фарси, велика актриса, дружина і муза режисера Ігоря Владимирова, зазначила вчора, 8 грудня, свій ювілей. Художник виповнилося 85 років. Незважаючи на поважний вік, Фрейндліх все ще молода душею і як і раніше грає в театрі – а на її вистави квитки розкуповують практично в перший же день. У свій день народження Аліса Бруновна приймала привітання не тільки від близьких і рідних – вітали ювілярку і колеги, в їх числі – Лариса Гузєєва.

Архівне фото

Ларису Гузєєву більшість, певно, знає по передачі «Давай одружимося!», яку вона вже багато років веде на Першому каналі. Між тим небагатьом відомо, що взагалі Гузєєва – актриса. Освіту вона отримала в Ленінграді (саме з Ленінграда родом і Аліса Фрейндліх), а першою її фільмом стала роль у фільмі «Жорстокий романс».

У цій картині Гузєєва, починаюча молоденька актриса, що зіграла разом з уже досвідченою, маститою, іменитої Алісою Фрейндліх. Ймовірно, Аліса Бруновна допомагала молодому колезі, підказувала, вчила. Ймовірно, саме тоді зародилися теплі стосунки двох артисток, які збереглися і донині.

Недарма, вітаючи у своєму инстаграме Фрейндліх з днем народження, Гузєєва назвала її своєю «киномамой» і додала: «Спасибі, що по долі пройшла!» В доповнення до привітання Гузєєва виклала і архівний знімок – на ньому зображена вона сама в компанії з Алісою Бруновной.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *