Лариса Доліна помстилася невірному чоловікові, знищивши його “піратську” колекцію

Російська естрадна співачка Лариса Доліна була щаслива в шлюбі зі своїм чоловіком Іллею Спицыным 20 років. Їх союз розпався після того, як до “зірки” дійшли чутки, що її коханий зраджував їй, коли та перебувала на гастролях. Долина вирішила піти красиво.

Помста розлюченої жінки

Естрадна співачка “вдарила” по найдорожчому для Спіцина – колекції різних предметів, що мають піратську тематику. Ілля був у прямому сенсі цього слова схиблений на корсарів і флібустьєрів. Практично будь-яка поїздка Спіцина по Росії та зарубіжжю закінчувалася тим, що він привозив звідти фігурки, пляшки з ромом та інші атрибути піратської тематики. Але після того, як російська знаменитість дізналася про зради чоловіка, вона знищила близько половини цієї колекції. Про те, як відреагував Спіцин на вчинок співачки, невідомо.

Також Долина знищила тенісний стіл, який був встановлений в альтанці її заміського маєтку. За словами співачки, для неї з чоловіком даний вид спорту був кращим розвагою.

Факти з біографії

Лариса Доліна була народжена в місті Баку в 1955 році. Виховувалася майбутня знаменитість в сім’ї будівельника і друкарки. У дитинстві маленька Лариса ходила в музичну школу. Там вона навчалася грі на віолончелі. Після школи Долина стала студенткою Московського музичного училища ім. Гнесіних.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *