Літня пара купила плавучий будинок: як він виглядає всередині (фото)

Алан і Джо Мейсон – літня пара з Великобританії. Сім років тому вони придбали собі у власність двадцятиметровий плаваючий будинок, який був зроблений за спеціальним проектом. Його назвали Валхала.

Як виглядає плавучий будинок

Зовні судно виявляє схожість з кадром з знаменитого фільму. У нього чорний корпус і досить техногенний вигляд. В останні роки пара подорожувала, однак зараз у Алана проблеми зі здоров’ям, тому подружжя вирішило продати судно.

Інтер’єр яхти

Всередині все оброблено зі смаком. Головна кімната, яка називається зоною відпочинку, – це просторе приміщення з великою часткою дерев’яної обробки, затишні дивани, паркетна підлога і хороше освітлення. Є зона для приготування їжі. Крім цього, на човні є пральна машина, DVD-плеєр, телевізор та інше обладнання.

На яхті є їдальня, 2 ванні, кабінет і спальня. Є кухонна зона. Під підлогою розташовуються акумулятори тепла, а піч працює на дизельному паливі. У всьому інтер’єрі дуже багато дерева.

«Бережіть рідних!»: таксист розповів дівчині історію зі свого життя
“Франкенштейн”, “Дракула” і “Знедолені”: 10 найбільш часто экранизируемых книг
У понеділок, 15 червня розпочнеться Петрів піст: на що звернути увагу віруючим

Попереду судна розташовується оброблена деревом кабіна водія. Все стильно і зі смаком.

Весь дизайн продуманий до дрібниць. Перед тим як приступити до будівництва яхти, кожна деталь була ретельно опрацьована. Тому новий власник судна чи там щось буде міняти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *