Лічильник непрочитаних повідомлень в Favicon — Gmail FavIcon Alerts

Як і багато користувачів сервісу Gmail я часто тримаю свою поштову скриньку відкритим. Незважаючи на те, що я отучаю себе від цієї звички, якщо враховувати, що цей ящик тепер і календар, список завдань і засіб обміну повідомленнями, то це не так вже й протиприродно — тримати Gmail відкритим. Але вільний екранне місце я теж ціную і від того використовую FaviconizeTab, який перетворює всю вкладку у витончену іконку, звільняючи місце іншим. Але в зв’язку з цим виникає інша проблема — ви не зможете побачити чи є у вас пошта і прийшло коротке повідомлення, а це не так зручно. Але сьогодні мені на очі потрапило рішення цієї проблеми.

Лічильник непрочитаних повідомлень в Favicon — Gmail FavIcon Alerts

Gmail FavIcon Alerts — all-пн-ключ скрипт, який не тільки показує кількість непрочитаних повідомлень в вашій Inbox (і не тільки в ньому, якщо ви перейшли до іншої мітці/папки), але й відображає прихід миттєвого повідомлення — конверт на іконці стає помаранчевим.

З одного боку — не пропустиш повідомлення коли готовий до спілкування, з іншого — не настільки сильно відволікає від роботи, як ті ж спливають нотифікації.

Працює скрипт скрізь, де працює Firefox з встановленим доповненням all-пн-ключ.

Show Message Counts, Chat Alerts in Your Gmail Favicon [ Kevin Purdy ]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *