Курці дали шматки хліба. Вона їх поклювала і вирішила взяти про запас (фото)

Курочці захотілося подзьобати хліба. Коли її господарі дали їй шматочки тосту, сталося неймовірне. Голодна пташка вирішила запастися їжею. Однак вона не стала ховати хліб в затишному містечку. Як же їй вдалося зробити запаси? Дивіться на фото, представлені господарями курочки.

Пташки й годування

Не знаю, чому господарі птахи вирішили погодувати її хлібобулочними виробами, але так вже сталося, і це стало самим смішним в даній історії. Господарі пташок вирізали м’якоть з тостів і розклали їх на траві. Голодні курочки прийшли подзьобати смаколики. Проте одна з пташок була самої ненажерливим і бережливою. Вона і вирішила запастися кормом на майбутнє.

Для цього курка одягла на себе тост. Швидше за все, на самому початку це в неї вийшло ненавмисно. Пташка клювала хлібець і так захопилася, що випадково одягла його собі на шию.

Однак потім курочка усвідомила всі переваги такого “шарфика”. Вона зрозуміла, як зручно клювати хлібець, коли він розташована на шиї, і пішла шукати для себе ще один тост.

У мене завжди багатий урожай пекінської капусти. Допомагає мелений перець і гірчиця
В Англії популярні хвилясті стіни. Виявляється, вони економічніше прямих
Іноді балую сім’ю екзотичними стравами: три рецепти на які я витрачаю копійки

Знайшовши його, пташка спробувала знову одягти на себе хлібець. Це у неї швидко вийшло.

Радості курочки не було меж!

Вона переконалася, що досить запаслася і більше не буде голодною, і почала спокійно пощипувати смачний хлібець зі своєю шийки.

Дуже винахідливо, не чи правда?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *