Кумедний тролінг: жінка з сином скопіювали фото брата-моделі

Світ моди неймовірно конкурентний, але модель Аристотель Политесь, що працює в Нью-Йорку, зіткнувся з несподіваною конкуренцією, яку влаштував йому власний племінник. Старша сестра чоловіка придумала фотографувати свого дворічного сина в тих же позах і образах, в яких з’являється на обкладинках журналів її брат. І вони виглядають нітрохи не менш оригінально, ніж початкові варіанти.

Маленький Огі – вже зірка соцмереж

Все почалося, коли Катіна не могла змусити свого сина Огі надіти сорочку на гудзиках. «Побачивши його з розстебнутою сорочкою, я засміялася, бо виглядав він, як герой любовного роману – такий же брутальний», – сказала жінка в інтерв’ю The Hufington Post. – Я зробила знімок, а потім зрозуміла, що у мого брата Аріса було схоже фото у його “Инстаграме”. Сторінку він веде в якості моделі і нерідко публікує фотографії зі зйомок».

Жінка зрозуміла, що дійсно племінник і брат дуже схожі навіть зовні, не кажучи про створеному образі. З деяких знімків Катіна зробила колажі і відправила на суд родичів з питанням, хто ж виглядав цікавіше. Звичайно, маленький Огі був поза конкуренцією.

Тепер у дядька та племінника є власний аккаунт в “Инстаграме”, який користується неймовірною популярністю серед передплатників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *