Кумедний єнот живе в будинку в шафі: він закриває своє житло на ніч (відео)

Поруч з людиною тварини просочуються духом цивілізації. Геть первісні порядки! Звичайний український єнот сам вибирає, де і як йому краще спиться. Історія чарівного персонажа все більше захоплює інтернет і збирає позитивні відгуки коментаторів.

Новий мешканець

Полтавець Людмила із міста Рівне не чекала з якими труднощами їй доведеться зіткнутися, завівши нестандартного домашнього улюбленця. Єнотік Тошка перетворив квартиру на полігон для ігор і експериментів. Проте стежити за ним цікаво.

Господиня розповіла, що сильно злякалася, коли Тошка вперше заліз у скриньку. Хоч шафа і негерметичний, але раптом звір заплутається, або йому не вистачить кисню? Все обійшлося!

Вихованець в цілковитому захваті від нового житла. Він із задоволенням катається на ящику, міняючи пози і уважно відстежуючи переміщення членів сім’ї через шпаринку. Повна автономія.

Крім того, Тошка вже повністю пристосувався до нового способу життя і вважає поличку персональної зоною відпочинку. Людмила пояснила: кожен вечір він старанно забирається всередину, викидаючи зайві речі, і закривається, щоб як слід виспатися. А назовні виходить лише під ранок, самостійно висуваючи ящик. Хто тепер посміє назвати тварин дурними?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *