Кума каже, що свічки можуть горіти довше: їх потрібно вимити і правильно підготувати

Коли з’являється необхідність у запалюванні свічки, вона завжди горить швидше потрібного. Як зробити так, щоб свічка горіла як можна довше? Кума поділилася цим простим радою, який економить не тільки гроші, але і світло.

Продовжуємо термін служби свічки

Перше, що вона робить, щоб свічки служили довше, — це переконується, що вони чисті. Існує безліч способів почистити свічки, але сама швидка і ефективна методика полягає в тому, щоб занурити їх у миску з холодною мильною водою, промити і висушити. Якщо ж свічки не дуже брудні, достатньо всього лише ретельно протерти їх ватним диском, змоченим в спирті.

Потім, щоб свічки прослужили довше, перед використанням їх необхідно на деякий час помістити в морозильну камеру. Я поцікавилася у куми, яка мета виконання цієї дії. Справа в тому, що таким чином віск буде нагріватися повільніше і, відповідно, прослужить набагато довше.

У разі, якщо свічка не поміщається в свічник, слід зробити ось що: після того як свічка як слід охолоне в морозилці, можна на кілька секунд помістити її в киплячу воду тією областю, яку ми хочемо зменшити, після чого слід приліпити її до свічнику. Кума також поділилася секретом: якщо навколо гнота насипати трохи крупної солі, можна запобігти проливання воску!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *