Кухня була непоказною. Інтер’єр в білих тонах з модними меблями освіжив її

Нещодавно ми купили нову квартиру. Почати ремонт ми вирішили з кухні. До речі, від попередніх господарів нам дісталася цілком пристойна кухня. Але вже якась вона занадто старомодна. До того ж завжди хочеться, щоб житло відповідало особистим уподобанням і естетичним уявленням. Загалом, ми повністю змінили стару кухню.

Що було

В принципі, стара кухня виглядала досить сучасно – яскраві шпалери, скляний стіл, модні стільці. Але загалом і в цілому все це виглядало старомодно і переобтяжене. До того ж оформлення було дуже темним і похмурим.

Що стало

Ми вирішили змінити концепцію і оформити кухню в білому кольорі з ефектними чорними акцентами. Кімната стала світлішою і візуально просторіше.

Замість шпалер ми оформили стіни декоративною цеглою. Додали точкове освітлення і поміняли меблі на більш комфортну і стильну.

Замість старої дерев’яної кухні ми замовили нову, з акриловими панелями. Моїм особливим вимогою було розширення робочої поверхні. Ми зробили це за рахунок підвіконня.

Таким чином, ні обмежений простір, ні невдала планування не завадили нам перетворити старомодну кухню в дизайнерський шедевр. Візуально вона стала набагато просторіше. Готувати тут – справжнє задоволення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *