Куди подівся Demoblog.ru?

Багато наші читачі помітили, що з якогось моменту в деякому роді видозмінився блог про програмне забезпечення Demoblog.ru. Не хотілося б писати заяложеними словами «синергія» або «оптимізація». Тому коротенько і по суті.

Всі заходи на Демоблог за старим URL приведуть вас сюди — на , сюди ж ведуть всі пошукові результати — ми перенесли весь контент, якого накопичилося за кілька років гігантська кількість. Якщо ви шукайте якусь програму, то користуйтеся нашим пошуком — він працює чудово!

Куди подівся Demoblog.ru?

Нам, редакції блогів, здалося, що читачі тільки виграють, якщо будуть отримувати інформацію про самий цікавий софт в рамках блогу про продуктивності. І не просто опис програм, а саме поради та ідеї чому цей софт найкращий.

Що стосується нашої аудиторії, то тепер, завдяки накопиченому на Демоблоге, у нас величезна поповнення. Число передплатників Демоблога по RSS становило 7051 людина, а щоденна відвідуваність об’єднаних блоґів перевищує 5,000 унікальних відвідувачів. Писати для такої аудиторії для нас — величезна ні з чим не порівнянне задоволення!

Ах так, якщо ви були підписані на Демоблог по RSS, то будете просто отримувати контент а, де буде ще більше цікавих програм, що роблять наше життя трохи більш зручною.

Спасибі, що ви залишаєтеся з нами!

Редактор «а» і реструктурованого «Демоблога», Слава Баранський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *