Куди німці ставлять пральні машинки. Це не кухня

Практично у всьому світі пральні машинки встановлюють на кухні. Тільки в США не прийнято це, зазвичай в багатоквартирних будинках є спеціальні приміщення, де встановлені пральні машинки, і за певну плату там можна випрати речі.

Де перуть у Німеччині

Цікавий факт: німці встановлюють пральні машинки у ванній кімнаті, а не на кухні. Багатьох жителів планети, особливо британців, таке розміщення побутової техніки ставить у глухий кут.

Не так давно в соціальних мережах розгорівся цілий спір з цього питання. Деякі жителі Великої Британії навіть пішли німецького досвіду і перенесли свої пральні машинки у ванну кімнату.

Фотографії такого планування прокоментували більше 3 тисяч разів. А новина сподобалася 5700 людям.

З іншого боку, установка машинки у ванній кімнаті набагато логічніше, ніж в кухні. У речей немає контакту з запахами від приготування їжі, миючими засобами. Якщо кухня маленька, то одночасно приймати їжу і дивитися на обертовий барабан машинки з брудною білизною – теж не велике задоволення. А якщо ще треба попередньо замочити речі, зробити це зручніше у ванній кімнаті, а не на кухні.

В нашій країні питання установки пральної машинки вирішується виключно в площині габаритів житла. Є навіть умільці, які примудряються встановити машинку в туалеті, над зливним баком або в передпокої.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *