Кубок а: Неймовірний ФІНАЛ!

Ну ось і завершився трохи божевільний, пробний, але шалено цікавий Кубок а. У ці два тижні я, знає небагато про марафони, айронмены, ультрамарафоны і все таке був щиро вражений цифрами, напором лідерів. Ну і кількість учасників — 445 — важко назвати скромним 🙂 Ці 445 осіб всього за 9 днів пробігли сумарно 20,267 км! — це половина довжини екватора.

Отже, переможця у нас три:

   1) 7in1 + — 611.33 км.
   2) Aleksei Mironenko — 529.82 км.
   3) Андрій Шикалев — 476.28 км.

Ці герої «магічного бігу» отримають призи — по п’ять книг від видавництва «Манн, Іванов і Фербер» про здоровий спосіб життя і бігу. Спасибі їм за натхнення!

Також, другий спонсор Кубка, інтернет-магазин спортивного інвентарю Bobyboss, надав три додаткових призу людям, які далекі від лідерів, але показали завзяття і просто великі молодці!

Кубок а: Неймовірний ФІНАЛ!

   Irina Shaplin. Приз: інтервальний таймер.
   Віктор Квіток. Приз: інтервальний таймер.
   Pavel Pilatov. Приз: гімнастичні кільця.

Спасибі всім, хто приєднався до першого бігові Кубка а. Продовжуйте тернировки, адже, як ми побачили, межа наших можливостей ДУЖЕ далекий і будьте здорові.

А ми, колектив бігового а вже придумали нове змагання, про який зовсім скоро розповімо вам.

Переможців просимо написати нам на ask@ і розповісти куди відправити призи, а вас, дорогі учасники, просимо залишити відгук у коментарях з позитивним і не дуже фідбеком. Друга серія Кубка повинна бути краще першою!

Також, запрошуємо спонсорів взяти участь у цій події разом з нами!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *