Кришка з-під оселедця має приховану функцію, про яку я раніше не знала

Оселедець – популярна рибка на наших столах. Її їдять з картоплею, використовують у салатах або вживають як самостійну закуску. При всій нашій любові до продукту є у оселедця деякі недоліки. Аромат оселедця досить відчутний. Купуючи оселедець пряного посолу, де риба знаходиться в розсолі, розкриваючи банку, можна випадково розбризкати цей розсіл. Звичайно, не дуже сильна біда, але меблі потрібно відмити. Якщо цього не зробити, запах і жир можуть зіпсувати момент вкушання пряної оселедчика. Не зовсім райдужна перспектива для того, хто зібрався поїсти рибки.

Прихована функція кришки

Виробник підказує, що кришка на банці – хороший вихід із ситуації. Хороша оселедець упакована відповідно: між ємністю з рибою і її кришкою знаходиться мембрана їх фольгованого матеріалу.

Функція кришки в даному випадку проста. Розкриваємо банку, прибираємо мембрану. Саму банку з оселедцем поміщаємо ось таким чином на перевернуту кришку.

Тепер поверхня меблів не просочиться маслом і ароматом пряної риби. Завдяки цьому банку можна розмістити у будь-якому місці без ризику забруднення поверхні. Тепер не доведеться вибирати між дегустацією продукту і сьогочасної очищенням столу або кухонної тумби. Їмо і радіємо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *