Креативщики побудували міні-місто для равликів, тепер весь “Instagram” стежить за їх “повільними” пригодами (фото)

Художники-фотографи, режисери Алейи Муравський і Семюель Коупленд є творцями незвичайного спільного проекту. У виготовлених ними мініатюрних діорамах живуть справжні домашні равлики. Вони створили ціле місто. Ці маленькі істоти ходять за покупками, грають в казино і навіть катаються на ковзанах.

Успіх проекту в соціальних мережах

Ідея незвичайної концепції з’явилася у Семюеля. Він якось побачив двох равликів, гуляють по будинку його батьків, які проживають в штаті Іллінойс. Відразу ж разом з Алейи вони вирішили спорудити для черевоногих тераріум. Спочатку равлики для них були звичайними домашніми тваринами.

В цей час Алейи і Семюель тільки почали створювати мініатюрні сцени. І вони застосували свої міні-сцени для равликів, обладнавши для них в тераріумі справжні кімнати.

Тут ви побачите і крихітну вітальню, і робочий кабінет, і спальну кімнату.

У їх вихованців є навіть цей мініатюрний автомобіль і скутер. А прогулюватися равлики можуть по подвір’ю з зеленим газоном.

Художники з захопленням спостерігають за брюхоногими, фотографують їх, знімають відео. Своїм проектом вони поділилися в Instagram. У двох равликів вже з’явилося безліч шанувальників, які із задоволенням спостерігають за їх пригодами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *