Креативний дизайнер представив свою останню концепцію: вузький будинок зі стінами з колод

Крістоф Бенішу – креативний дизайнер, який подарував світу Lumishell, збірний будинок у формі арахісу і викликає запаморочення павільйон Tip-Box, представив свій останній проект: вузький будинок зі стінами з колод.

Бенішу розповів, що ідея концепції прийшла йому в голову під час походу по Обраку – плато в одному з віддалених регіонів Центральної Франції.

“На великих просторах Обрака з пологими схилами і пагорбами купа колод не привертає уваги, – пояснює дизайнер. – Це велика стіна в ландшафті”.

Дерев’яний будинок по-новому

Будинок отримав відповідну назву – “стіна з колод” – і пробитий наскрізь двома вікнами, що відкривають прекрасний вид по обидва боки від будівлі. Віконні отвори виконані з сталевих рам, з’єднаних з дерев’яним фасадом.

Сам Крістоф Бенішу описує будинок як “притулок в колодах”. Будівля розділена на кухню, вітальню, житловий простір і спальню на другому поверсі для двох осіб. Судячи з проекту, доступ на дах також відкрито: найімовірніше, з неї відкривається приголомшливий вид на навколишній ландшафт. Оригінальний дерев’яний будинок не міг не привернути уваги всіх, хто цікавиться незвичайними спорудами.

Проекти дизайнера Крістофа Бенішу не раз епатували публіку, охочую до нововведень в області архітектури.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *