Креативна мама показала, як самостійно зробити настінну новорічну ялинку з деревинок

Молода мама, Анджи Сідні, проживає в Сіднеї, Австралія. Напередодні новорічних свят вона створила незвичайну ялинку. Потім виклала її фото в соціальній мережі, і ця ідея користувачам дуже сподобалася і припала до душі.

Креативне рішення

Дівчина вирішила прикрасити дитячу кімнату новорічною ялинкою. Але при цьому вона хотіла зробити так, щоб вона займала якомога менше місця. У підсумку вона придбала прямокутні дерев’яні дошки різної довжини. Після цього вона на стіні їх зафіксувала. Причому внизу розташувалася найдовша з них, а вгорі – найбільш коротка. Кінцевий результат її роботи нагадував звичайну ялинку.

Після цього дівчина її прикрасила новорічними іграшками і дощем. Вийшла дуже навіть красива ялинка, яка, до того ж, взагалі не займає простору всередині дитячої кімнати.

Висновок

Мамі, як і малюкам, кінцевий результат її дуже і дуже сподобалася. Ось так, легко і просто дівчина створила незвичайну ялинку. Адже придбати такі дошки не становить особливої праці. Ну а прикраси є у кожному будинку. Окремо також потрібно відзначити, що і місця така новорічна красуня взагалі не займає. Багатьом користувачам інтернету така ялинка сподобалася. Ймовірно, в наступному Новому році вони теж таке «віртуальне» дерево зроблять і у себе вдома.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *