Кращий YouTube-клієнт для Windows роздають безкоштовно

myTube! дозволяє дивитися і завантажувати відео без браузера.

Зазвичай всі дивляться відео з YouTube прямо в браузері. Мало кому приходить в голову, що можуть бути альтернативи. Насправді цей спосіб не дуже зручний. Особливо якщо ви займаєтеся, наприклад, редагуванням фотографій, малюванням або монтажем відео. Тримати постійно відкритим цілий браузер тільки заради YouTube — нічим не виправдана трата системних ресурсів комп’ютера.

Кращий YouTube-клієнт для Windows роздають безкоштовно

myTube! — це альтернативний клієнт YouTube, який не вимагає запуску браузера. Він надає повний доступ до всіх ресурсів сервісу, в тому числі пошуку, плейлистам, історії, уподобаннями, коментарів і так далі. Ця програма дозволяє легко завантажувати вподобані ролики або тільки їх звукову доріжку, відтворювати ролики у фоновому режимі або невеликому плаваючому вікні, а також вміє показувати спливаючі повідомлення.

Але найголовніше — myTube! займає в пам’яті всього близько 200 МБ, що, звичайно, набагато менше, ніж будь-браузер з відкритою вкладкою YouTube.

Кращий YouTube-клієнт для Windows роздають безкоштовно

Безкоштовна версія myTube! містить одне невелике, але противне обмеження: ви можете використовувати її одну годину, а потім доведеться зробити 10-хвилинну паузу.

Однак зараз розробник роздає повну версію myTube! абсолютно безкоштовно. Акція триватиме до 2 листопада. Завантажити програму можна в каталозі Microsoft Store.

Завантажити QR-Code

myTube!
Розробник: Розробник
Ціна: USD$0.99

Читайте також

  • На YouTube запрацював міні-плеєр для відео →
  • Розширення Bookmark It дозволить зберегти потрібний момент з ролика на YouTube →
  • 8 додатків для Chrome, завдяки яким вчитися на YouTube стане зручніше →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *