Кращий коментар тижня на е: 17-23/03/2014

Продовжуємо халявну роздачу книг «Манн, Іванов і Фербер» на «е». Оголошуємо результати минулого тижня: 17-23/03/2014.

Продовжуємо халявну роздачу книг «Манн, Іванов і Фербер» на «е». Нагадуємо, що раз в тиждень один прекрасний коментатор і одна, не менш прекрасна, книга знаходять один одного. Звісно, не без допомоги нашої славної редакції, пильний погляд якої і визначає щасливу пару.

Оголошуємо результати минулого тижня: 17-23/03/2014.

Цього разу переможцем став коментар до посту

«Секрет моєї супер-пам’яті»:

——-

Цим методом (*прим. ред.: використання диктофона) ви тільки вб’єте свою пам’ять, вона просто атрофується.

Як розвинути пам’ять і при цьому особливо не напружуватися:

  1. Приберіть з вашого лексикону слово «забув»,»не пам’ятаю»! Замініть його на «потім згадаю» або»був п’яний». Всякий раз, коли ви говорите «не пам’ятаю», ви послабляєте свою пам’ять, так як привчаєте свій мозок лінуватися. Уявляйте, що мозок — це не сіра речовина, а біцепс або сідничні м’язи, які, щоб вони були в тонусі, треба постійно тренувати, качати. Якщо ви не будете дотримуватися цього правила, то з кожним роком ви все частіше станете повторювати слово «забув». Не вірите — поспостерігайте.
  2. Ніколи нічого не записуйте. Хтось сказав адреса — запам’ятали! Прізвище — відклали в пам’яті! Назва фільму — вдовбали в свою ліниву голову! Чим більше буде відповідальність за інформацію, тим більше ви будете напружувати ділянки мозку, що відповідають за пам’ять. Будуть звичайно випадки, коли ви лоханетесь і забудете дуже важливий матеріал. Але зате наступного разу, пам’ятаючи свій провал, ви будете більш сконцентровані і пильні.
  3. Якщо чогось не можете згадати, не дивіться підказку! Як правило, це який-небудь американський актор або назва фільму (з практики). Мучте згадати, нехай не відразу. Буває так сильно мучить бажання дізнатися те, що завжди знав, що аж судини в мозку сверблять, і пальці самі судорожно стукають по клавішах!))

Терпіть, намагайтеся, посміхайтеся від того, що рано чи пізно заповітний Дензел Вашингтон чи Юин Мак Грегор спливе в пам’яті. Поступово у вас виробиться своя система згадування. І з кожним разом тимчасове відстань між «забув» і «ааа,бінго!» буде все менше і менше.

——-

Автору цього коментаря дістається прекрасна книга — «Як люди думають» Дмитра Чернишова. Вітаємо!

Володар кращого коментаря поточного тижня отримає книгу — «Стресостійкість» Шэрона Мельника — про те, як зберігати спокій і ефективність у будь-яких ситуаціях.

Висловлюйте свою думку, беріть участь у дискусіях і отримуйте приємну халяву 🙂

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *