Кращий гаджет 2018 року за версією а

Підводимо підсумки року, що минає, і обираємо кращих з кращих. Ось думка редакції, а ви можете визначити переможця за допомогою голосування.

Найкращим гаджетом року ми вважаємо розумний браслет Xiaomi Mi Band 3 — пристрій, який стане в нагоді не тільки любителям фітнесу, але і всім, хто хоче щодня користуватися базовими функціями смарт-годин. Ви можете ознайомитися з ним докладніше в нашому огляді.

Кращий гаджет 2018 року за версією а

Відмінний гаджет, який повністю виправдовує свою ціну. Він вміє підраховувати пройдені власником кроків і витрачені калорії, а також здатний повідомляти про дзвінки й повідомлення, будити в призначений час і показувати прогноз погоди. З допомогою Mi Band 3 можна включити звуковий сигнал на загубився смартфоні. Також пристрій може відстежувати якість сну і частоту серцебиття.

Корпус Mi Band 3 захищений за стандартом IP68 — в браслеті можна приймати душ або плавати. Крім того, для нього дуже просто знайти змінні ремінці, захисні плівки зарядні пристрої, адже це одне з найпопулярніших переносних пристроїв у світі.

Ваша думка

Не згодні з нашим вибором? Визначте власного переможця! Якщо вашого кандидата немає в опитуванні, поділіться думкою в коментарях.

Всі номінації →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *